Jak pomóc Lilusi?

Potrzebna nam Twoja pomoc

Rehabilitacja pochłania część naszych środków, bo jeździmy na rehabilitację 5 razy w tygodniu. Prywatne wizyty u lekarzy, ortezy na nogi, badania genetyczne. Są to wydatki, z którymi jesteśmy w stanie sobie poradzić własnymi siłami. Nie damy jednak rady wyjechać do USA w celu eksperymentalnego leczenia bez Waszej pomocy.

UWAGA: CAŁOŚĆ WPŁAT TRAFIA NA SUBKONTO LILUSI, FUNDACJA NIE POBIERA ŻADNEJ PROWIZJI

Link do podstrony fundacji – http://www.kawalek-nieba.pl/lilusia/

Pomóc Lilce można dokonując wpłaty na konto:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”
Bank BZ WBK
31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytułem: „467 pomoc w leczeniu Liliany Leśniak”

Przelewy błyskawiczne Dotpay:

Wpłaty zagraniczne:
PL31109028350000000121731374
swift code: WBKPPLPP
Bank Zachodni WBK
Title: „467 help for Liliana Lesniak”
Address: Poznanska 14/8, 84-230 Rumia, Poland

Płatności internetowe PayPal:

Zbiórka online

Uruchomiliśmy zbiórkę online na https://pomagam.pl/lilusia. Na stronie widać wpłaty darczyńców udostępniane w czasie rzeczywistym. Zbiórki online pokazują jaka moc drzemie w nawet niewielkich, ale licznych wpłatach. Dlatego podkreślamy, że możesz pomóc Lilusi wpłacając choćby drobną kwotę. Niezależnie od zbiórki online pieniądze można w dalszym ciągu wpłacać na subkonto Lilusi w fundacji Kawałek Nieba.

1% podatku

Aby przekazać 1% podatku dla Lilusi należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243 oraz w rubryce “Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” wpisać “467 pomoc dla Liliany Leśniak”.

Aukcje charytatywne

Fundacja Kawałek Nieba utworzyła nam konto na Charytatywni Allegro – http://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=2143 – tutaj można wystawić przedmioty lub usługi, które następnie da się licytować, a uzbierana kwota w pełni zasili subkonto Lilusi. Allegro nie pobiera prowizji. Zapraszamy do wystawiania aukcji oraz licytacji. Jeśli chcesz wystawić aukcję wystarczy kliknąć link “wystaw przedmiot na ten cel” znajdujący się na górze po prawej stronie.

Materiały do pobrania

Bardzo prosimy o publikację banerów graficznych na swoich stronach i blogach. Ich odnośnik powinien prowadzić do podstrony https://www.lilusia.pl/jak-pomoc/. Każda pomoc się liczy. Banery w różnych rozmiarach znajdują się poniżej.